27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2023 15:47

Фото без опису     Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося     в    період 1933- 1945-х років і що отримало назву -     Голокост, призвело до умисного винищення     практично однієї третини євреїв, а також   незліченної кількості представників інших   нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом,   затятим расизмом і принизливими забобонами,   які  панували тоді в фашистської Німеччини — НЕ   ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

Для українців ці події повторюються. Росія     цілеспрямовано вбиває нас, знищує наші домівки,   викрадає наших дітей, через те, що ми українці, ми   нація, котра хоче жити в демократичній державі –   ми вільні і незалежні! Сьогодні ми даємо відсіч   російському агресору, який хоче знищити наш   народ. Ми знаємо правду про ті часи, ми пам’ятаємо про урок минулого і сьогодення, донесемо його в майбутньому.

Фото без опису       Фото без опису

Тож схилимо голови перед безневинно закатованими жертвами Голокосту, Голодомору, вбитими представниками кримськотатарського народу, українцями на сході країни, в кожному населеному пункті, де побувала російська нечисть. Світла пам’ять усім загиблим! Миру усім нам, наснаги та сил!