РУСАНІВСЬКА КОЛЯДА ДЛЯ ЗСУ

Дата: 31.01.2023 15:47

Тисячі українців просто зараз виготовляють буржуйки, в'яжуть і шиють теплі речі, закуповують і відвозять на передову ковдри і спальники. Осередки волонтерів, які опікуються воїнами ЗСУ, є чи не в кожному населеному пункті України. Сьогодні бути волонтером – актуальна справа, особливо, коли цим займаються діти.

Школярі разом із Антоніною ДЕМЯНИШИНОЮ колядували та назбирали значну суму коштів. На передані кошти будуть закуплені найнеобхідніші речі для військовослужбовців. Діти розуміють, якою важкою ціною дається їхнє сьогодення.

Зігріти наших захисників — сьогодні першочергова задача. Так і в нашій громаді знайшлись небайдужі люди, які своїми руками в’яжуть тепло для ЗСУ.

Жителі села Русанівці разом із завідуючою Русанівського сільського клубу Антоніною Миколаївною постійно в’яжуть шкарпетки для наших захисників. Речі, зв'язані власними руками, не потребують значних витрат. Адже кожен, хто долучався, мав свої матеріали для в’язання.

Разом допомагаємо, йдемо вперед до перемоги!

Слава Україні!

Фото без опису       Фото без опису