15 ЛЮТОГО ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МЕДЖИБІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 15.02.2023 14:00

Фото без описуНа порядок денний було винесено 15 питань, що      стосувались звітності про роботу органів                        виконавчого комітету: начальника відділу Центр      надання адміністративних послуг, директора КП      «Добробут» Меджибізької селищної ради.

Виконавчий комітет Меджибізької селищної ради     затвердив Порядок встановлення елементів   адресного господарства (покажчиків назв вулиць та номерів будівель) на території Меджибізької селищної ради. Згодом всім жителям Меджибізької громади буде доведена детальніша  інформація щодо даного рішення.

Рішенням виконкому схвалено виконання бюджету Меджибізької селищної ради за 2022 рік; також - затвердження плану заходів з підготовки та проведення днів визволення сіл Меджибізької ТГ від нацистських окупантів та розгляд Проекту Програми благоустрою та утримання кладовищ, меморіальних скверів, пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних і анотаційних дощок Меджибізької територіальної громади на 2023-2025 роки.

Внесенно зміни: до комісії з питань нагородження при виконавчому комітеті Меджибізької селищної ради;

до робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати;

до складу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Меджибізької селищної ради;

до складу комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, або пересадженню на території Меджибізької селищної ради;

до комісії з питань нагородження при виконавчому комітеті Меджибізької селищної ради.

Фото без опису     Фото без опису

Також прийняті рішення  щодо заходів збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Меджибізької селищної територіальної громади, надання дозволу на зрізку зелених насаджень, місце проживання неповнолітньої.

По всім розглянутим питанням були прийнятті відповідні рішення, з якими кожен може ознайомитися на сайті громади.