Ансамбль «Веселий настрій» КУ «Меджибізької школи мистецтв (школа естетичного виховання)» посів почесне призове місце

Дата: 20.02.2023 15:05

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбувся Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «КРИШТАЛЕВА ЗІРКА 2023».

У 2008 році конкурс «Кришталева зірка» вперше зібрав у своїх променях юних і талановитих, красивих і блискучих, щирих, усміхнених і закоханих у мистецтво!
Цього року вони також знайшли можливість зібратися та влаштували справжній схід талантів.
Ансамбль «Веселий настрій» КУ «Меджибізької школи мистецтв (школа естетичного виховання)» продемонстрував свою творчість у дружньому колі ювілейного, п’ятнадцятого Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Кришталева зірка – 2023». Ансамбль на чолі керівника ЗАХАРЧУК Лесі Василівни зайняли почесне III місце в номінації «ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО» вікова категорія 12 – 15 років.

Щиро вітаємо та зичимо міцного здоров'я, мирного неба. Бажаємо не зупинятися на досягнутому успіху, продовжувати боротися за призові місця і великі нагороди. Бажаємо впевненості в силах, цілеспрямованості та невтомної спраги до перемоги!