Обговорення Стратегії розвитку освіти Меджибізької громади з педагогічними колективами

Дата: 23.02.2023 16:32

Сьогодні відбулась зустріч з педагогічними колективами закладів освіти Меджибізької громади щодо розвитку освіти нашої громади. Попередньо проводилися зустрічі за участі голови громади Олександра ТКАЧА в кожному закладі освіти, під час яких було доведено до педагогів Стратегію розвитку освіти в Меджибізькій громаді. Сьогодні перед кожним педагогічним колективом було поставлено завдання представити своє бачення розвитку освіти в громаді на найближчі 5 років. Було заслухано кожен колектив, та всі пропозиції взяті до уваги. Наступним етапом буде проведення зустрічей з батьківськими колективами окремо в кожному закладі освіти (графік зустрічей буде повідомлено додатково).

Фото без опису     Фото без опису