Державна програма єРобота

Дата: 28.02.2023 16:37

Пропонуємо Вашій увазі  інформацію щодо державної програми «єРобота», де можна подати заявку та отримати від держави грант на власну справу.

Розуміючи, що гострі проблеми бізнесу та безробіття потрібно вирішувати комплексно і своєчасно, уряд у липні минулого року запустив проект «єРобота». Він складався з чотирьох грантових програм, які саме і були спрямовані на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення нових робочих місць.

Програма «Власна справа» передбачає видачу мікрогрантів в розмірі від 50 до 250 тис. гривень на відкриття чи розвиток бізнесу.  За програмою розвитку переробних підприємств "Новий рівень" бізнес може отримати гранти в розмірі до 8 млн гривень.

Крім цього, дві програми "Свій сад" та "Своя теплиця" діють на умовах співфінансування. Перша передбачає гранти на закладку саду та виноградарство – до 400 тис. гривень за гектар. Друга направлена на започаткування й розвиток тепличного господарства - грант складатиме до 7 млн гривень за два гектари. Обидві ці програми передбачають, що грант не має перевищувати 70 відсотків вартості проекту.

Щоб отримати кошти потрібно подати заяву та бізнес-план свого проекту через сайт Дія.