«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»

Дата: 28.02.2023 12:00

В історії кожного народу, серед її   великих творців є поети, імена яких   оповиті невмирущою любов’ю і   славою. Таким поетом для   українського народу є Тарас   Шевченко.

28 лютого в актовій залі   Меджибізького ліцею відбувся I етап   фестивалю читців присвячений   Шевченківським дням.

Конкурсна програма відбувалась у формі виступу учасників за віковими категоріями: I категорія (молодша) – з 9 до 12 років; II категорія (старша) – з 13 до 17 років.  Участь взяли Лисогірська та Митковецька гімназія, Ставницька філія, Голосківський та Меджибізький ліцеї,  Требуховецька ЗОШ I-III ступенів.

Переможцями  I етапу фестивалю читців стали:

I категорія (молодша): I місце зайняла учениця Лисогірської гімназії Верховецька Олександра; II – учень Ставницької філії Маслов Роман; III – учениця Голосківського ліцею Чорна Анна.

II категорія (старша): I місце посіла учениця Меджибізького ліцею Левандовська Анастасія; II – зайняли учні 7-9 класів Митковецької гімназії, показуючи літературний колаж; III – Шрубківська Зоряна – учениця Голосківського ліцею.

Сьогодні ми зібралися, щоб глибше пізнати та відчути чудові неперевершені поезії Т. Г. Шевченка. Він є гордістю українського народу, його славою. Ця людина знана у всіх куточках світу, а твори його відомі кожному серцю.