МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я

Дата: 28.02.2023 14:00

З метою популяризації та   пропаганди серед молоді здорового   способу життя, запобігання   негативним проявам у молодіжному   середовищі, виявлення та підтримки   талановитої молоді, організації   змістовного довкілля у Меджибізькій   громаді відбувся I етап   Всеукраїнського фестивалю-конкурсу   «Молодь обирає здоров’я».

Перемогу у конкурсі здобула команда «Нове покоління» Лисогірської гімназії. II місце зайняла команда «Агенти 007» Голосківського ліцею та III – «Позитив» Меджибізького ліцею.

Усі виступи команд з Лисогірської та Митковецької гімназій, Ставницької філії, Голосківського та Меджибізького ліцеїв, Требуховецької ЗОШ I-III ступенів були позитивно зорієнтовані, поєднують різні жанри, стилі й види мистецтв, демонструють власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя.