УСМІШКА ДІТЕЙ - УСПІХ УЧИТЕЛІВ

Дата: 02.03.2023 11:19

Фото без опису   Здобувачі освіти Голосківського   ліцею отримали подарунки за   активну участь у проєкті «SMILE –   підтримка внутрішньо переміщених   дітей, молоді та сімей в Україні», який  реалізується Terre des hommes –   Україна за фінансової підтримки Oak   Foundation та Центру кризи та   підтримки Міністерства Європи та   закордонних справ Франції.

Наші діти, проживаючи кожен день нашого важкого сьогодення, переносять крізь себе все, що відбувається навколо: повітряні тривоги, годинні перебування в укриттях, переживання батьків та близьких, війна в кожному залишає слід, в кожного по різному і сьогодні змінити методику навчання і виховання є досить актуальним питанням, що має свій результат в психологічній підтримці наших вихованців.

Вчителі Голосківсько ліцею - Павло ФРОЛОВ та Наталія МАЦЬКОВА, взявши участь у проєкті, стали сертифікованими тренерами за методологією «Рух, ігри, спорт, креативність». Вони провели безліч цікавих занять від яких діти в захваті.

Бажаємо успіхів та успішних результатів у вашій справі і щоб робота приносила лише задоволення!

Фото без опису     Фото без опису