14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

Дата: 14.03.2023 13:09

Це день Героїв, які у скрутний для держави час стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України.

Ми пам’ятаємо, як тисячі українських патріотів далекого 2014 року встали на захист України від російського агресора і колаборантів на сході. Понад рік наша держава, а разом з тим і ми, українці, переживаємо найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором. Тисячі українців, покинувши власні справи: навчання, роботу, бізнес, - пішли захищати від загарбників рідну землю, власні родини та майбутнє своїх дітей - не заради орденів, а за покликом сердець. Сьогодні наші Захисники та Захисниці своїми героїчними вчинками та самовідданою службою постійно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Проте ми ніколи не забудемо їх імена, будемо пам‘ятати і навчати дітей, якою ціною здобувається така жадана Перемога.

Сьогодні варто згадати і батьків загиблих Героїв. Ви виховали справжніх патріотів України, які навіть дивлячись в очі смерті, були до останнього вірні військовій присязі.

Ви – наші Захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Поки є Герої, що попри всі тяготи захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!

Слава Українським Добровольцям!

З повагою, селищний голова                                                             Олександр ТКАЧ