Загальні збори регіонального відділення Асоціації міст України

Дата: 15.03.2023 16:39

4 березня відбулися загальні збори регіонального відділення Асоціації міст України під головуванням Олександра Симчишина.

Наша громада отримала Подяку від голови Асоціації міст України Віталія Кличка за всебічну підтримку військових та вимушених переселенців, активне волонтерство та налагодження партнерських зав’язків із громадами.

Це Подяка не лише голові громади, а кожному і кожній, хто долучився до цієї справи.

"Від себе особисто хочу подякувати виконавчому комітету, депутатському корпусу Меджибізької селищної ради, активним підприємцям нашої громади, всім, хто займався і продовжує займатися волонтерською діяльністю, жителям усіх населених пунктів, які долучаються до постійної підтримки наших захисників та осіб з числа внутрішньо-переміщених, діткам нашої громади за підтримку ЗСУ у вигляді листів та малюнків.

Щиро дякую усім за кожен день підтримки нашої країни та наближення її до Перемоги! Продовжуємо далі працювати у цьому ж напрямку." - зазначає селищний голова Олександр Ткач.