ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь в навчальних заходах.

Дата: 16.03.2023 09:38

Фото без опису  Одним із головних завдань керівництва   Меджибізької територіальної громади є безпека   громадян. У наш надскладний час варто знати дії   під час повітряної тривоги, основи із тактичної   медицини та навіть правила безпеки при             поводженні з вогнепальною зброєю.

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь в   навчальних заходах, спрямованих на патріотичне виховання населення, які будуть проведені, з метою забезпечення громадської безпеки, Службою судової охорони Хмельницької області.

Відповідно до Рішення тридцять дев’ятої сесії Меджибізької селищної ради VIII скликання № 1-39/2023 від 02 березня 2023 року «Про затвердження Програми виконання завдань територіальної оборони для забезпечення відсічі російської агресії на території Хмельницької області на 2023 рік» (далі – Програма)  Служба судової охорони у Хмельницькій області буде проводити заходи для груп осіб таких категорій:

1. навчання стрільби з вогнепальної зброї (вік від 18 до 60 років);
  2. заняття з тактичної медицини (вік від 14 до 60 років);
  3. дії під час повітряної тривоги (вік від 14 до 60 років).

Для участі в заходах вам необхідно заповнити заявку, що додається нижче, та очікувати зворотнього зв’язку.