ХУЛІГАНА ПРИТЯГНУТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Дата: 16.03.2023 12:03

Вироком Летичівського районного суду жителя Меджибіжчини визнано винуватим у вчиненні злочину за ч.4 ст.296 КК України, за фактом вчинення хуліганських дій.

Фото без опису  Як вбачається з рішення суду, 66-   річний чоловік взяв з собою сокиру та  йдучи по одній з вилиць, неподалік  свого домогосподарства в   смт Меджибіж  Меджибізької ТГ,   помітив автомобіль та з хуліганських   мотивів наніс два удари по лобовому   склі транспортного засобу розбивши   його.

В подальшому, підійшов до домоволодіння місцевого жителя, після чого наніс сокирою понад 60 ударів по хвіртці з металевого профілю, при цьому висловлювався нецензурною лайкою демонструючи сокиру та словесними погрозами фізичною розправою на адресу власника будинку та малознайомого йому жителя смт Меджибіж, який на той час перебував у гостях.

Вироком суду від 07.03.2023 хулігану призначено покарання в межах санкції вказаної статі у виді позбавлення волі строком на 3 роки 6 місяців, та звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік 6 місяців.

Прокурор

Летичівської окружної прокуратури                                                           Юрій ПРОДАН