З 13 по 15 березня відбувся благоустрій території кладовища села Ставниця.

Дата: 16.03.2023 15:42

До прибирання долучилося близько 25 мешканців громади. Щоб прибрати, посортувати та вивезти сміття з території кладовища було докладнено чимало зусиль.
    Завдяки дружній та плідній праці працівників КП "Добробут" та небайдужих жителів, кладовище стало набагато чистішим.
    Керівництво громади висловлює щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходу з прибирання кладовища: Махлай Людмилі Миколаївній, Білоус Олесі Дмитрівній, Баллі Олені Анатоліївній, Білоус Олені Олексіївній, Петрову Юрію Генадійовичу, Коломієць Раїсі Миколаївній, Ільчук Григорію Григоровичу, Слісаренко Дмитру Андрійовичу, Коломієць Миколі Васильовичу, Мотіновій Зінаїді Борисівній, Андрикевич Валентині Павлівній , Пожарській Ніні Павлівній, Самолюк Любові Степанівній, Воробієвській Тамарі Василівній, Лук’янчуку Сергію Олеговичу, Божок Тетяні Іванівній, Гончар Сніжані Валеріївній, Петрушенко Віктору Павловичу, Гонті Юрію Павловичу, Кірічковій Віті Анатоліївній, Леськову Петру Васильовичу, Свистуну Василю Степановичу, Коломійцю  Івану Леонтійовичу,  усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для покращення стану території кладовища.

Звертаємося до мешканців Меджибізької територіальної громади з проханням підтримувати чистоту та порядок на кладовищах, не створювати хаотичних сміттєзвалищ. Благоустрій ще не закінчився, роботи будуть продовжені.
Тож, маємо надію, що наступного разу охочих докласти власних зусиль до цієї суспільно-корисної справи виявиться більше!