З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА!

Дата: 19.03.2023 11:42

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА!

Щиро вітаю Вас з нагоди  професійного свята!

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми іноді не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства.

Дорогі працівники КП «Добробут»Меджибізької селищної ради, ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за охайність і чистоту вулиць, благоустрій та озеленення, за надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення. Саме ви створюєте найбільш комфортні умови в громаді для належного проживання її мешканців. Сьогодні важко уявити життя нашої громади без вашої роботи.

Ви зробили і робите багато хороших справ. Впевнений, що ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя жителів нашої громади. Тож, хочу подякувати вам за невтомну працю й відданість своїй професії. Бажаю,щоб у ваших стосунках зі споживачами завжди панувала атмосфера взаєморозуміння.

Зичу вам благополуччя, наснаги, добра, міцного здоров`я, людської вдячності та достатку, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім'ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

З повагою, селищний голова Олександр ТКАЧ