ПРИВІТАЛИ КОМУНАЛЬНИКІВ МЕДЖИБІЗЬКОЇ ГРОМАДИ
Їхня робота - як повітря. Поки вона виконується - її не помічають, але кожен, хоча б мінімальний, збій у цій системі відразу викликає шквал певних емоцій у громади. Часто їхня праця починається удосвіта, а закінчується пізно вночі. Вони стараються зробити все можливе, щоб в громаді було чисто та прибрано, щоб кожна оселя мала воду. У цьому і полягає непроста специфіка роботи комунальників.
Селищний голова Олександр ТКАЧ привітав трудовий колектив комунального підприємства «Добробут» та висловив слова вдячності за плідну, самовіддану працю і вірність професії, за належне життєзабезпечення та благоустрій громади.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку комунального господарства Меджибізької селищної ради та з нагоди професійного свята грамотами виконавчого комітету нагороджено працівників комунального підприємства «Добробут»: бухгалтера-рахівника Галину БАГАС
, головного бухгалтера Олесю РОМЕНСЬКУ
, директора Сергія СТЕЦЬКОВА
, слюсаря аварійних робіт Олександра БАРТАЩУКА
, тракториста Віктора БАЦЕВИЧА
, робітницю з благоустрою Віру ДЯЧИШИНУ
, водія Віктора ЯЦЬКОВА
.
Комунальники – це люди, на яких усі нарікають, але без них не можуть жити.
ДЯКУЄМО ЗА ПРАЦЮ