ПРИВІТАЛИ КОМУНАЛЬНИКІВ МЕДЖИБІЗЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.03.2023 08:26

Фото без опису Їхня робота - як повітря. Поки вона   виконується - її не помічають, але   кожен, хоча б мінімальний, збій у цій   системі відразу викликає шквал   певних емоцій у громади. Часто їхня   праця починається удосвіта, а   закінчується пізно вночі. Вони   стараються зробити все можливе, щоб  в громаді було чисто та   прибрано, щоб кожна оселя мала   воду. У цьому і полягає непроста   специфіка роботи комунальників.

Селищний голова Олександр ТКАЧ привітав трудовий колектив комунального підприємства «Добробут» та висловив слова вдячності за плідну, самовіддану працю і вірність професії, за належне життєзабезпечення та благоустрій громади.

✅За сумлінну працю, високий професіоналізм,   вагомий особистий внесок у забезпечення   розвитку  комунального господарства   Меджибізької селищної ради та з нагоди   професійного свята грамотами виконавчого   комітету нагороджено працівників комунального   підприємства «Добробут»: бухгалтера-рахівника   Галину БАГАС 📠, головного бухгалтера Олесю РОМЕНСЬКУ💴, директора Сергія СТЕЦЬКОВА🧰, слюсаря аварійних робіт Олександра БАРТАЩУКА👷, тракториста Віктора БАЦЕВИЧА🚜, робітницю з благоустрою Віру ДЯЧИШИНУ🌺водія Віктора ЯЦЬКОВА🚚.

Комунальники – це люди, на яких усі нарікають, але без них не можуть жити.

ДЯКУЄМО ЗА ПРАЦЮ❗️

Фото без опису           Фото без опису