БЛАГОУСТРІЙ В СЕЛІ ГОЛОСКІВ

Дата: 22.03.2023 08:21

Фото без опису20-21 березня бригада КП «Добробут» працювала на кладовищі в селі Голосків.

Протягом двох днів проводилася вирізка кущів, косіння сухої трави, зачищення території кладовища. До благоустрою долучилися небайдужі жителі:

🔹Ткачук Роман,🔹Попчук Сергій,🔹Шумовецький Олександр,🔹Босик Наталія,🔹Лисак Ліна,🔹Балан Антоніна,🔹Мельник В'ячеслав,🔹Закорчевна Валентина, 🔹Рикун Лілія.

📌Також мешканці села активно розпочали місячник благоустрою свого населеного пункту, впорядкувавши вулицю Вишневу від чагарників, сміття, прибрали з вулиці будматеріали. Естафету підхопили жителі вулиці Садова.

❗️Керівництво громади висловлює щиру подяку всім, хто небайдуже відноситься до впорядкування території не лише місця свого проживання, але й прилеглої до неї території, а також місця спочинку наших рідних, та закликає кожного бути небайдужим до благоустрою свого населеного пункту.

Фото без опису         Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису