БЛАГОУСТРІЙ В СЕЛІ ГОЛОСКІВ
20-21 березня бригада КП «Добробут» працювала на кладовищі в селі Голосків.
Протягом двох днів проводилася вирізка кущів, косіння сухої трави, зачищення території кладовища. До благоустрою долучилися небайдужі жителі:
Ткачук Роман,
Попчук Сергій,
Шумовецький Олександр,
Босик Наталія,
Лисак Ліна,
Балан Антоніна,
Мельник В'ячеслав,
Закорчевна Валентина,
Рикун Лілія.
Також мешканці села активно розпочали місячник благоустрою свого населеного пункту, впорядкувавши вулицю Вишневу від чагарників, сміття, прибрали з вулиці будматеріали. Естафету підхопили жителі вулиці Садова.
Керівництво громади висловлює щиру подяку всім, хто небайдуже відноситься до впорядкування території не лише місця свого проживання, але й прилеглої до неї території, а також місця спочинку наших рідних, та закликає кожного бути небайдужим до благоустрою свого населеного пункту.