ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ЩОДО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ З ЧИСЛА ВПО

Дата: 30.03.2023 12:07

📌29 березня відбувся візит робочої групи з питань захисту дітей з числа внутрішньо переміщених осіб в громаді. Участь у перевірці взяли: Володимир Вовк, заступник директора Департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності – начальник відділу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Національної соціальної сервісної служби України, Любов Тимофіїв, начальник служби у справах дітей Управління Хмельницької ОВА та Лілія Варгата, Регіональна координаторка МБФ "Партнерство Кожній дитині" в рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служба України.

Під час візиту обговорили актуальні соціальні проблеми сьогодення, щодо вирішенню проблем дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, а саме:

✅першочергова організація допомоги для сімей з дітьми безпечного середовища;

✅особливості роботи із дітьми, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, внаслідок агресії рф;

«За підсумками зустрічі окреслено пріоритетні проблеми та практичні шляхи їх вирішення»,-зазначає начальник служби у справах дітей Олена Пасічник.📝