За реагування Летичівської окружної прокуратури бюджет Меджибізької селищної ради поповниться грошовими коштами на суму, майже 100 000 гривень.

Дата: 30.03.2023 17:18

Фото без описуЛетичівською окружною прокуратурою встановлено, що на території Меджибізької територіальної громади в одному із соціально-медичних закладів померли діти, які не мали спадкоємців ні за заповітом, ні за законом та за життя на банківських рахунках мали грошові кошти соціальної допомоги на суму майже 100 000 гривень.

Згідно із статтею 1227 Цивільного кодексу України у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття орган місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини  зобов`язаний подати до суду заяву про визнання спадщини відумерлою.

Заява подається після спливу одного року з часу відкриття спадщини.

З огляду на вказане, Летичівською окружною прокуратурою в  інтересах Меджибізької селищної ради до суду подано дві заяви про визнання спадщини – грошових коштів померлих дітей, які знаходяться на банківських рахунках, відумерлою та передачу таких коштів у власність Меджибізької територіальної громади в особі Меджибізької селищної ради.

Рішеннями Летичівського районного суду вказані заяви прокурора задоволено. На даний час вказані рішення суду набрали законної сили. Після їх виконання на рахунок Меджибізької селищної ради буде перераховано грошові кошти на суму майже 100 000 гривень.

Прокурор Летичівської

окружної прокуратури                                                                                      Олена СУХОРУК