ОСВЯТИЛИ ПАСОЧКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 13.04.2023 09:50

Напередодні Великодня у Меджибізькій громаді Меджибізькою селищною радою було ініційовано збір смаколиків для ЗСУ.

✅До збору долучилися працівники Меджибізької селищної ради, старостинські округи, ДІКЗ «Межибіж», заклади освіти, парафіяни Ставницької та Меджибізької церков, ТОВ «Агро Форте», Меджибізька електромайстерня та небайдужі мешканці Меджибізької громади.

Жителі громади передали не тільки спечені пасочки, а й цукерки, печиво, крашанки, ковбасу, закрутки українським військовим на передову, адже хотіли подякувати нашим захисникам за можливість відзначити Великдень.🥮

✅Великодні смаколики зібрали за кілька днів. Сьогодні, перед відправкою на фронт пасхальне частування освятив Петро Леськів- настоятель Свято-Миколївського замкового храму.⛪️

«Це важливо для хлопців, які зараз перебувають на передовій, які несуть свою службу саме на вогневих позиціях,захищаючи нашу землю від ворога. Це найменше, що ми можемо сьогодні зробити для хлопців», – зауважив селищний голова Олександр ТКАЧ.

Фото без опису    Фото без опису