Ледь не вбив власну матір – засуджено жителя Летичівщини!

Дата: 19.04.2023 16:09

За публічного обвинувачення Летичівської окружної прокуратури суд визнав винним 46-річного чоловіка у замаху на вбивство (ч. 2 ст. 15, ч. 1   ст. 115 КК України). Його засуджено до 10 років позбавлення волі.

Подія сталась у березні минулого року в смт Летичів. Коли нетверезий син зайшов до будинку, 66-річна матір почала йому докоряти, що той забагато п’є. Чоловік розлютився, накинувся на неї та почав душити. Жінка стала відбиватись.

Тоді він схопив ніж для очистки овочів та наніс матері близько 17 ударів в голову та шию.

Кривдник відступив лише тоді, коли остання знепритомніла.

Через деякий час потерпіла прийшла до тями і змогла дістатись до сусідів, а ті - викликали швидку та поліцію.

Саме завдяки вчасно наданій медичній допомозі її вдалось врятувати.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Прокурор

Летичівської окружної прокуратури                                  Андрій БУБЕНЦОВ