ПЕРШІ КРОКИ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ МЕТИ

Дата: 01.05.2023 09:39

Фото без опису📌28 квітня, працівники Меджибізької селищної ради, КП «Добробут» та представники молодіжної ради на чолі з начальником Служби у справах дітей Оленою ПАСІЧНИК, впорядкували та привели до ладу приміщення колишнього гуртожитку в смт Меджибіж, в яке планується «вдихнути нове життя», реалізуючи як дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ). 🏠

Також до заходу долучилася директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області - Катерина Савчук, яка підтримує та координує цей напрям роботи.

«Створення дитячого будинку сімейного типу в нашій громаді є однією з основних цілей Меджибізької селищної ради, адже працюючи в цьому напрямку, ми хочемо популяризувати сімейні форми виховання та родинні цінності.

Затишний, прибраний дім є кращим світом для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах аніж інтернат. Працюємо над тим, щоб за вікнами цього приміщення було чути дитячий сміх. Працюємо задля наших дітей та задля Перемоги!»- зазначає селищний голова Олександр ТКАЧ.