МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 04.05.2023 14:07

Фото без опису📌04 травня за ініціативи начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Катерини ГЛЯДЧЕНКО, відбувся семінар-тренінги для керівників та заступників закладів загальної середньої освіти, вчителів початкових класів, біології та історії, за участі методистів науково методичного центру професійного розвитку керівних та педагогічних працівників закладів освіти від Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Робота проходила в 4 локаціях:⬇️

✅керівники та заступники закладів працювали над проблемою «Педагогічна діяльність педпрацівників: вектори методичного менеджменту» (завідувач НМЦ - Кошка О.А.);

✅вчителі початкових класів знайомилися з підходами і техніками формування стресостійкості вчителя в умовах війни (методист Кулик О.О.);

✅вчителі історії заглиблювалися у методологію сучасного уроку: типологію, цілепокладання, рефлексію (методист Кенц Г.І.);

✅вчителі біології опрацювали підходи до оцінювання результатів навчання учнів, розробляли діагностичні роботи з навчального предмета/інтегрованого курсу (методист Мирна Л.А.) .

❗️Професійний розвиток педагогічних вчителів - один з пріоритетних векторів розвитку освіти громади.