ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, ВШАНУВАЛИ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, А ТАКОЖ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Дата: 09.05.2023 09:27

Фото без опису8 травня у Меджибізькій громаді відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та 78-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

📌Ці дні дуже непросто відзначати, перебуваючи у вирі вимушеної для нас війни, захищаючись від жорстокого агресора – тоталітарного режиму кремля, втрачаючи на фронті найкращих - цвіт нації, а в тилу – мирних жителів, безвинних жертв російського терору.

🔹Для нас Дні пам’яті та примирення – привід ще раз нагадати, що зі злом примирятися ніколи не можна!

«Історія повторюється…На нашу землю прийшов вже російський загарбник знищуючи та вбиваючи українців, руйнує домівки…Де б не ступала нога «руського миру» - скрізь кров, сльози та горе. Знову на золотих українських ланах гинуть українські воїни. Наша громада провела в останню путь вже 14 захисників.

Ми перемогли у 45-му році і переможемо у цій війні. Бо дух і звитяга українських воїнів непереможні»,- наголосив селищний голова Олександр ТКАЧ.

🔸Ми пам՚ятаємо – бо без правди про минуле не буде майбутнього. Ми незламно оберігаємо своє рідне – бо вміємо цінувати мир і дуже добре знаємо його високу ціну.

Вічна пам’ять всім полеглим у боротьбі проти нацизму. 🕯️

Вічна слава усім, хто захищає Україну від рашизму сьогодні. Ми віримо у Перемогу, віримо в наших захисників!🇺🇦

Фото без опису  Фото без опису