ВІДКРИТТЯ СТУДІЇ ПСИХОЛОГІЧНОГО РОЗВИТКУ «ГАРМОНІЯ»

Дата: 12.05.2023 11:37

Фото без опису12 травня у приміщенні Меджибізької школи мистецтв відбулося відкриття нового соціального простору для дітей - студії психологічного розвитку «Гармонії».

Зайшовши в приміщення студії одразу відчувається релакс від поєднання пейзажів та колористики.

📌Психологічно підтримати дітей у сьогоднішній час є одним з важливих пріоритетів нашої громади.

✅Службою в справах дітей Меджибізької селищної ради за підтримки Ірини Столярчук - координаторки в Хмельницькій області проєкту @Partnership for Every Child / Партнерство кожній дитині "Родина і громада: адаптація, інтеграція, розвиток", за підтримки Plan International та Disasters Emergency Committee (Велика Британія) у співпраці з БО «Деполь Україна» та Лариси Зданевич - координаторки регіонального відділення Всеукраїнської асоціації ОТГ вдалося реалізувати даний проєкт.

🔹Усі ми під час війни переживаємо психологічну травму. Ми втратили звичний спосіб життя. У дітей, а особливо у підлітків, це ще й криза ідентичності, бо звичні для них відповіді на запитання «хто я?», їх суспільна та емоційна ролі перестали існувати. Водночас наразі діти трішки «розморожуються» порівняно з початком війни, але не всі приймають ту реальність, яка є – дехто занурився у себе, «застряг» у своїх переживаннях, закрився від оточуючих.Фото без опису

❗️Тому у наш непростий час професія психолога набуває нового значення.⬇️

Якщо вам або вашій дитині потрібна консультація психолога або ви просто бажаєте отримати психологічний релакс,

звертайтеся за адресою: смт Меджибіж, вул. Замкова 3 (приміщення Меджибізької школи мистецтв)

або за 📞0979093978.

Вам надасть консультацію професіонал своєї справи - Оксана Сірик.

Завітавши до студії, ви отримаєте душевну гармонію та естетичне задоволення.💫

Фото без опису    Фото без опису