Вітаємо переможців конкурсу - «Найкраща вітальна листівка своїми руками до Дня матері»

Дата: 16.05.2023 14:46

Фото без описуЗ нагоди святкування Дня матері Меджибізький центр надання соціальних послуг провів творчий конкурс серед учнів молодших класів загальноосвітніх закладів Меджибізької ТГ. Метою конкурсу є привернення уваги дітей, молоді та мешканців громади до важливих тем: поваги до жінки, цінності материнського тепла та турботи.

На конкурс було презентовано неймовірно гарні роботи, які були зроблені з любов’ю та теплом до своєї найріднішої Матусі у світі.

Цьогоріч, як ніколи, було дуже складно визначити переможців, адже кожна робота вражала своєю презентацією, старанням та вкладеною частинкою своєї дитячої любові та турботи до матусь. Тому у голосуванні брали участь усі охочі, хто у ці дні завітав до адмінприміщення у с. Требухівці.

Із поміж багатьох вітальних листівок, найбільше балів отримали:

1 місце - Гаврилюк Поліна, Ставницька філія I-II ступенів;

2 місце - Панасюк Анна, Голосківський ліцей;

3 місце - Хомчак Соф’я, Митковецька гімназія ім. Демчишина.

Дякуємо кожному, хто у такий складний час долучився до участі у конкурсі. Усі учасники конкурсу будуть відзначенні подякою та приємним сюрпризом. Ну, а переможців конкурсу чекають гарні подарунки.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо удачі і натхнення в подальших конкурсах, успіхів у будь-яких починаннях та неодмінних перемог у поставлених цілях.

Всім матусям і їх діткам – миру та міцного здоров’я, родинного тепла, сімейного щастя та лиш позитивних моментів від Ваших юних талантів.

Усім нам – якомога скорішої ПЕРЕМОГИ та процвітання у вільній, єдиній і щасливій Україні!