ВИШИВАНКА - СИМВОЛ УКРАЇНСЬКОЇ СИЛИ

Дата: 19.05.2023 08:26

Фото без опису🇺🇦 Українська вишиванка – не просто одяг, це символ любові, родини, вірності, Батьківщини, благополуччя та процвітання, а найголовніше – української Перемоги!

І сьогодні кожен українець відзначає День вишиванки в національному одязі, віддаючи належну шану українським традиціям та багатовіковій історії, які щороку дедалі більше об’єднують нас!

📌Цього року Всесвітній день вишиванки припав на 18 травня — День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, а також 18-20 травня – річниця виходу українських захисників із Азовсталі.

✅Тому гаслом заходів у 2023 році є: «Вишивати — оберігати, вірити та чекати», до яких долучилися працівники різних установ та усі заклади освіти Меджибізької громади аби підкреслити свою національну ідентичність та підтримати усіх наших патріотів, які виборюють свободу для України.

Сьогодні, дуже важливо виховувати і вчити дітей цінувати і берегти найдорожче - українське, бо воно найрідніше!

🙏Ми віримо у нашу перемогу, віримо у те, що всі дочки та сини, які боронять незалежність України, скоро повернуться додому.

🇺🇦Пам’ятаймо історію, шануймо зв’язок поколінь, цінуймо культуру, зберігаймо українські традиції!

З днем вишиванки друзі, бо вишиванка є генетичним кодом нації і нашим рідним Українським 💙💛 Дякуємо Богу і ЗСУ!🙏

🫶 Любімо Україну!

🇺🇦 Слава Україні!

Фото без опису     Фото без опису