РІК ВТРАТИ…

Дата: 22.05.2023 16:40

Сьогодні виповнюється рівно рік від тої сумної днини, коли 22 травня 2022 року в результаті ракетно-бомбового удару, завданого агресором по місцю дислокації загону у Запорізькій області, загинув наш земляк Ігор Махлай.

Ігор Анатолійович присвятив службі в органах внутрішніх справ 18 років свого життя, з яких 15 прослужив у спецпідрозділі. Як досвідчений боєць, він не раз був наставником для молодого покоління спецпризначенців.

З перших днів війни Ігор разом з колегами по роті був відряджений до складу полку поліції спеціального призначення «Сафарі». Бійці брали участь у звільненні від окупантів Ірпеня, Бучі, Гостомеля. Воювали на території Сумщини, Харківщини, Запоріжжя. Похований на місцевому цвинтарі у селі Голосків.

Указом Президента України від 27 грудня 2022 року Ігореві Махлаю присвоєно орден «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Вічна пам’ять та вічна слава Ігорю Махлаю та всім, хто віддав життя, захищаючи рідну нашу Україну! Пам`ятаємо наших Героїв!