День Героїв – це день пам’яті усіх українців

Дата: 23.05.2023 15:10

Фото без опису

Понад 80 років 23 травня українське суспільство відзначає День Героїв. Особливим став цей день після повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну. Герої минулого та герої сучасності виборюють право на державність та незалежність! Всі українці: митці, журналісти, волонтери, громадські діячі, політичні лідери, представники влади та представники органів місцевого самоврядування, кожен пересічний громадянин вшановує своїх героїв різних епох.

День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що Фото без описуприсвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Української держави. Це свято величі духу українських вояків починаючи з лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, УГА, ОУН, УПА, а також героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько-української війни.

Будьмо достойними спадкоємцями слави наших великих предків!

Слава Україні! Героям Слава!

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису