РЕЛАКС ДЛЯ ДІТЕЙ

Дата: 31.05.2023 13:05

В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, 30 травня 2023 року працівники служби у справах дітей Меджибізької селищної ради та представників Молодіжної рада влаштували екскурсійну поїздку для дітей, батьки яких є учасниками бойових дій та дітей внутрішньо переміщених осіб в зооцентр у місті Хмельницькому.

По приїзду діти, пройшовши чергову перекличку, потрапили на територію зооцентру. Кожна дитина мала змогу зануритись у прекрасний світ природи. Там на них чекали дружелюбні, веселі та цікаві тварини, такі як: мавпи, папуги, качки, хижі птахи, пави, коні, яки,  левиці, єноти, верблюди, лисиці, вовки, та багато-багато інших тварин. Діти в захваті спостерігали за поведінкою тварин, насолоджувались їхньою красою, грались з ними та фотографувались та мали змогу їх погодувати.

Таке поняття як “тиша” в той час було недоречним, адже коли дитина бачить тварину, яка приносить їй радість, стримувати свої емоції ніхто не збирається. І в тому якраз і виявляється відчуття того, що ти зробив щось хороше. Задоволені і стомлені діти в автобусі на зворотному шляху – ось показник роботи і гарно проведеного часу.

Планюються ще організувати такі поїздки для дітей різної категорії, які проживають у нашій громаді.

Фото без опису    Фото без опису