ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТО - РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Дата: 21.06.2023 15:54

У середу, 21 червня, під головуванням селищного голови Олександра ТКАЧА відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто 9 питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності Меджибізької територіальної громади, основні з них:

Затверджено звіт про закінчення  2022/2023 навчального року  та підготовку закладів освіти громади до роботи  в новому 2023/2024  навчальному році та план заходів щодо підготовки та відзначення Дня Української Державності.

Прийнято рішення Про затвердження проекту економічно обґрунтованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання, для юридичних та фізичних осіб, що надаються КП «Добробут» Меджибізької селищної ради.

Прийнято рішення Про присвоєння адреси громадській будівлі, Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

З перерахованих та інших усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.