ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ АМЕРИКАНСЬКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ФОНДУ UKRAINE RELIEF EFFORT

Дата: 28.06.2023 16:02

Директором Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Катериною Савчук, головою Меджибізької селищної ради Олександром Ткачем, начальником служби у справах дітей Меджибізької селищної ради Оленою Пасічник та представниками делегації фонду Майклом Бемом та Бріттоном Ендрюсом було обговорено питання про співпрацю щодо покращення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб.
В центрі дискусії під час зустрічі були питання ефективноі роботи з ВПО та дітками, які постраждали внаслідок повномасштабної війни, актуальної безпекової ситуації проживання сімей на території громади.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено проєкту, що планується реалізувати на території громади.