З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

Дата: 16.07.2023 16:04

💐З міжнародним Днем бухгалтера вітаємо всіх причетних до цього свята.

🔸Дорогі бухгалтери,  прийміть у цей літній день теплі вітання з вашим професійним святом.  Хай він для вас, як і інші дні, буде сповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловлюють  подяку і шану за  вкрай необхідну кропітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, законністю. Роль вашої професії у сучасному суспільстві важко переоцінити. Ваша праця, досвід та професійні знання роблять  значний внесок у розвиток фінансово-господарської діяльності  та зростанню  національної економіки загалом.

🔹Нехай у вашому житті так, як і на папері все сходилось, стабільність оточувала в усьому.
Добробуту вам і процвітання, рівноваги та творчого неспокою! Зберігайте баланс і гармонію як на роботі, так і в сім’ї!
 Перемоги, миру та добра!

🇺🇦Наближаємо ПЕРЕМОГУ, дякуємо нашим захисникам і захисницям, відбудовуємо та будуємо. Все буде УКРАЇНА💛💙.
                                    З повагою, селищний голова
                                    Олександр ТКАЧ