ВІДБУЛАСЯ 45 ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Дата: 07.08.2023 10:33

Фото без опису04 серпня, під головуванням селищного голови Олександра Ткача, відбулася 45 чергова сесія.

📌На розгляд було винесено 56 питань, що стосувалися різних сфер діяльності територіальної громади.

Основні з них:

🔹затверджено проект «Реконструкція (без змін зовнішніх геометричних розмірів фундаментів в плані будівлі) громадського будинку під житловий будинок для внутрішньо переміщених осіб по вул. Рибальська, 1 в смт Меджибіж Хмельницького району, Хмельницької області»;

🔸внесено зміни до Програми забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасового перебування Меджибізької селищної ради на 2023 рік;

🔹затверджено звіт про виконання фінансового плану за І півріччя 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради» та виконання Програми розвитку та фінансової підтримки КП «Добробут» та Програми відшкодування різниці в тарифі для населення на послугу вивіз сміття за І півріччя 2023 рік.

🔸Прийнято рішення про призупинення діяльності дошкільної групи у Меджибізькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області та реорганізацію Головчинецького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» шляхом приєднання до Головчинецьої філії І степеня як дошкільний структурний підрозділ.

Надано:

🔹одноразову допомогу на лікування 4 особам;

🔸матеріальну допомогу військовослужбовцям ЗСУ 2 особам;

🔹одноразову матеріальну допомогу учасникам бойових дій 2 особам;

🔸одноразову допомогу на поховання;

🔹одноразову допомогу сім’ї загиблого військовослужбовця.

📌З усіх питань прийнято рішення , які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.

Фото без опису      Фото без опису