З ДНЕМ МОЛОДІ, МОЛОДЬ ГРОМАДИ!

Дата: 14.08.2023 09:03

Сьогодні свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Але війна вмить докорінно змінила життя української молоді.

⚫️Агресор руйнує будинки, школи та дитсадки, інфраструктуру. Вбиває. Краде щасливе дитинство. Відбирає у нашої молоді прекрасні миті, веселі тусовки, драйв мирного життя.

Цвіт української молоді в окопах. Вони, ще зовсім юні – сміливо захищають рідну землю, своє майбутнє у вільній країні. Героїчно кидають виклик злу та несправедливості.

🔹Яка ще країна може пишатися настільки свідомим молодим поколінням?

🔸Сильні! Вільні! Ви сьогодні зі зброєю в руках відстоюєте незалежність своєї держави!

🔹Занадто рано ставши дорослими і мудрими, ви волонтерите, воюєте і вчитесь під сиренами…

🔸Це ви з молодим завзяттям виходите на акції по всьому світу проти війни і агресора та збираєте кошти на армію!

Ви - вражаєте❗️

🔆Живіть, любіть, творіть та перемагайте!

Обов'язково, ми усі разом відзначимо в мирний час День молоді - гучно! Дуже-дуже гучно.

💕Сьогодні мав змогу завітати на весільну церемонію прекрасної пари, Володимира таФото без опису Ірини: він - військовослужбовець з нашої громади, вона - студентка,наймолодша працівниця Меджибізької селищної ради, вони - нова молода сімʼя, нове життя. Сьогодні вони починають писати 1-ий том спільної захоплюючої історії, в нинішній час це важко, але дуже важливо. Щиро сподіваємося, що цей день стане для молодих людей незабутнім початком спільного життєвого шляху.

🇺🇦Бажаю швидкої Перемоги нашим воїнам, аби вони повернулися до своїх рідних, коханих і щасливо жили у мирній Україні!

З Днем молоді Вас! З Днем майбутнього!

Мирного, Переможного, Цікавого!💙💛