ПУБЛІЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПРОЄКТУ ''ПАРЛАМЕНТ ДЛЯ СЕЛА''

Дата: 14.08.2023 09:07

Фото без опису10 серпня відбулася зустріч представників ГО «Спілка розвитку сільського зеленого туризму в Україні», в рамках грантової програми «Громадяни і парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного часу», в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», в рамках реалізації проєкту «Парламент для села: представництво ради розбудови України».

🔸У зустрічі взяли участь представники ГО «Спілка розвитку сільського зеленого туризму в Україні», територіальної громади, та старости старостинських округів та активні жителі громади.

🔹Метою цього проєкту є ― забезпечення взаємодії між представниками влади та населенням, яке є практично діючим або потенційним надавачем послуг сільського зеленого туризму та сільської гостинності.

Фото без опису  Фото без опису

🔸Завданням було створити якісний нормативний документ підтримки діяльності в сфері сільського туризму на основі опитувань та публічних консультацій.