З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА!

Дата: 14.08.2023 09:11

Сьогодні в Україні відзначають професійне свято — День будівельника! Важливість цієї професії складно переоцінити, особливо під час війни, адже щодня ворог завдає руйнівні удари нашій інфраструктурі, яку потрібно відбудовувати.

🔹Героїчні Збройні Сили України захищають наші міста і села, закривають від ракет, безпілотників та артилерійських атак.

🔸Нині, через значні руйнування російськими військами житла, економічної та стратегічної інфраструктури в країні, державі вкрай потрібні ваші знання та вміння для її відбудови. І саме вам належить у найближчому майбутньому ще більш відповідальна місія – відбудовувати Україну.

🔹Від усієї громади щиро дякуємо вам за наполегливу працю, творчий підхід, відповідальність, професіоналізм. Зичимо також мирного неба, задоволення від втілення нових проєктів, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку і нових звершень задля відродження, розбудови та відновлення України!

🔸Хай всі ваші споруди будуть міцними. Цікавих об’єктів, гідних винагород і креативних ідей!

Миру і Перемоги України!💙💛