Повернення земель, що належать іноземним громадянам, у державну власність

Дата: 18.08.2023 13:37

У поточному році окружною прокуратурою до Летичівського районного суду заявлено 10 позовних заяв про конфіскацію у власність держави земельних ділянок, розташованих на території Меджибізької та Летичівської селищних територіальних громад, загальною площею 14 га, вартістю майже 900 тис.грн.

За результатами розгляду позовів вже конфісковано та передано у державну власність 4 га землі.

Наразі продовольча безпека України потребує величезної уваги, що тягне за собою невідкладне вжиття вичерпних заходів щодо повернення земельних ділянок у власність держави та їх подальше використання з метою забезпечення потреб у першу чергу громадян України.

На даний час у Летичівському районному суді перебуває на розгляді ще 6 позовних заяв окружної прокуратури про конфіскацію у власність держави понад 10 га земель, які належать громадянам росії.

Земля є основним національним багатством, що знаходиться під особливою охороною держави, тому робота на цьому напрямку триває.

Керівник окружної прокуратури

Сергій СУХОРЕБРИЙ