ЛІКВІДАЦІЯ НАСЛІДКІВ ОБСТРІЛІВ

Дата: 21.08.2023 10:32

⚫️19 серпня в результаті терористичної атаки БПЛА, ворог влучив в один із об‘єктів критичної інфраструктури на території Меджибізької громади.

🔹В населених пунктах (села Лисогірка, Головчинці, Голосків, Русанівці, Требухівці) потужними вибуховими хвилями завдано значних пошкоджень цивільним об‘єктам: вибиті вікна, двері, пошкоджені дахи, зруйновано конструктивні елементи.Також пошкоджень зазнали навчальні заклади та заклади культури, адмінбудівлі та промислові об’єкти. Село Лисогірка - найближчий населений пункт нашої громади від епіцентру подій і відповідно постраждало найбільше.

✔️Руйнування масштабні, тому на ліквідацію наслідків руйнувань залучено комунальне підприємство «Добробут»,працюють комісії з обстеження пошкоджених будівель та створені добровільні аварійні бригади по ліквідації наслідків обстрілу. Велика подяка небайдужим жителям нашої громади, які приймають активну участь в допомозі родинам, постраждалим від агресії росії проти України.

Фото без опису   Фото без опису

🔸Щиро дякуємо Чорноострівській, Старосинявській та Летичівській громадам за підтримку як матеріальну, так і фізичну.

Керівництво вищевказаних громад одразу підставили плече: надали шифер, плівку організували довіз своїх працівників комунальних установ та підприємств.

✅Взагалом за 2 дні відремонтовано 47 покрівель приватних домогосподарств.

За тимчасової відсутності скла, надана плівка. В класах гімназії відновлена стеля.

🙏Щиро дякую кожному за підтримку та розуміння! Подолаємо і відбудуємо разом!

Працюємо далі!

Фото без опису   Фото без опису