З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2023 09:06

Фото без опису

Глибокий синій та теплий жовтий - кольори неба і пшениці - символізують велику працю наших людей від сходу до заходу та з півночі до півдня.

🔹Це безмежжя вибору життєвого шляху, це тепло рідного дому, до якого ми завжди повертаємося. Кольори, які ми неймовірно любимо, бережемо, і ніколи не проміняємо на жодні інші, ніколи не визнавши чуже на своїй землі, і у своєму небі.

🔸Наш прапор за останні півтора року набув сакрального значення. Він став маркером свободи, межею, що відділяє світло від темряви, добро від зла. Для наших захисників – це орієнтир, загортаючись у нього, як у броню, вони гордо йдуть вперед, бережуть його разом з дитячими малюнками, як оберіг, біля серця.

🔹Схиляю голови перед перед гарячими серцями кращих синів і дочок, які, не шкодуючи свого життя, захищають її від агресора, захищають нашу синьо-жовту Україну.

🔸Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

🙏Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Слава Україні! Слава українським захисникам!💙💛

З повагою,селищний голова