ПІДСУМКИ 5-ГО ДНЯ РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ ПОШКОДЖЕНИХ БУДИНКІВ

Дата: 24.08.2023 09:08

Фото без опису5-ий день працюємо в пришвидшеному режимі для відбудови всіх пошкоджених покрівель нашої громади.

✅Станом на сьогодні відновлено 123 покрівлі пошкоджених будинків.

Проводимо порізку наданого скла, відповідно до запитуваних розмірів, працюємо для відновлення пошкоджених віконних блоків.

🔸Сьогодні до нас завітав голова Хмельницької військової адміністрації ( Хмельницька обласна державна адміністрація ) Сергій Тюрін разом з директоркою Агенції регіонального розвитку Хмельницької області ( Агенція регіонального розвитку Хмельницької області Group ) Катериною Савчук з метою вивчення та моніторингу ходу виконання робіт з ліквідації наслідків ворожої атаки.

🔹За сприяння Хмельницької військової адміністрації та Агенції регіонального розвитку Хмельницької області отримали від Міжнародної організації з міграції 2000 листів шиферу та від ТОВ Нейл 150 кг шиферних цвяхів. Щиро дякую за підтримку та співпрацю!

Фото без описуФото без опису

🔸Дякуємо небайдужим жителям села Голосків за надані продукти для приготування обідів для робочих бригад.

🔹Сьогодні на допомогу приїхали бригади з Староостропільської, Летичівської, Волочиської громад та активні жителі Митковецького старостинського округу, за що кожному низький уклін та щира подяка!

Працюємо далі! Важко, бо спека, проте легше, бо в команді!