І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕЙДУ "УРОК"

Дата: 14.09.2023 08:40

На території Меджибізької ОТГ розпочався перший етап проведення Всеукраїнського рейду «Урок», метою якого є виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не готові до нового навчального року і можуть не прийти до школи, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, а також притягнення до відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.   Фото без опису

В рамках заходу, 05 вересня 2023 року, начальник служби у справах дітей Меджибізької селищної ради спільно з директором комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Меджибізької селищної ради, інспектором сектору ювенальної превенції ВП ХРУП ГУНП в Хмельницької області та поліцейським офіцером громади СВГ ВП ХРУП ГУНП в Хмельницької області здійснили виїзд на територію Меджибізької територіальної громади.

Під час рейду відвідано 11 родин , у яких виховується 37 дітей: з них 27 дітей шкільного віку. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства,  виконання їх обов’язків у здобутті дітьми повної загальної середньої освіти, необхідності підготовки  дітей до школи заздалегідь.

Профілактичний рейд «Урок» триватиме й надалі, тому нагадуємо батькам дітей шкільного віку, що за ухилення від забезпечення необхідних умов навчання та виховання дітей передбачена відповідальність згідно статті 184 КУпАП.