ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ РЯТІВНИКА🚨

Дата: 15.09.2023 10:48

Фото без описуСьогодні, напередодні професійного свята – Дня рятівника , яке в Україні щорічно відзначають 17 вересня, слова-вітання лунали на адресу тих, хто рятує людей із вогню, води і будь-яких інших небезпечних ситуацій.

📍В нашій громаді цю почесну місію виконує відділення 31 ДПРП 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області .

📌За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, рішучі та сміливі дії, виявлені під час гасіння пожеж та рятування життя людей та з нагоди Дня рятівника грамотами селищного голови було відзначено кращих працівників, а саме:

🔸Дмітрієва Дмитра Олександровича – сержанта служби цивільного захисту пожежного рятувальника відділення 31 ДПРП 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області;

🔹Пасічного Сергія Анатолійовича – сержанта служби цивільного захисту пожежного рятувальника відділення 31 ДПРП 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області;

🔸Козака Ігоря Олеговича – майстра сержанта служби цивільного захисту водія відділення 31 ДПРП 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Фото без опису  Фото без опису

🖍️Зазначаємо, що у нашій громаді співпраця між владою та рятувальною службою надзвичайно тісна, і це дає свої позитивні результати

♥️Ще раз дякуємо вам, за відповідальну роботу, благородну справу, яку ви робите для жителів громади! Зі святом!