СПІЛЬНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОМУ ГОСПІТАЛЮ

Дата: 27.09.2023 10:09

Фото без опису22 вересня, селищний голова - Олександр ТКАЧ та голова ветеранської організації селища Меджибіж - Володимир Микитюк відвідали Хмельницький військовий госпіталь,  який знаходиться в мікрорайонні Ружична, передавши благодійну допомогу від жителів усіх населених пунктів Меджибізької громади.

Враховуючи той факт, що даний госпіталь виконує величезну роботу для лікування та реабілітації військових, що постраждали, під час російсько-української війни, Меджибізькою селищною радою було організовано збір продуктів (картопля, цибуля, морква, капуста, яблука, груші) для хворих у лікувальному корпусі. Також частину продуктів було передано на Летичівську багатопрофільну лікарню.
Загалом було передано близько 10 тон продуктів.

Фото без опису  Фото без опису

Висловлюємо слова величезної людської вдячності  усім, хто долучився до волонтерської справи: старостам та діловодам – за організований збір продуктів, працівникам КП «Добробут», Сергію Бевзі, Вадиму Катруку, Сергію Микитюку – за швидку доставку, жителям громади -  за небайдужість та підтримку наших захисників.Фото без опису