За крадіжку телефона засуджено жителя Меджибізької територіальної громади

Дата: 03.10.2023 10:53

Фото без описуЗа публічного обвинувачення Летичівської окружної прокуратури  Летичівським районним судом визнано винним в крадіжці, вчиненій повторно, (ч.2  ст.185 КК України) жителя  смт Меджибіж.

У ході судового розгляду прокурором доведено, що обвинувачений, перебуваючи неподалік Меджибізького ліцею, зайшов на територію його  корпусу №2, що розташований по вул. Замкова, 17, в смт Меджибіж, Хмельницького району, Хмельницької області і, побачивши, що на землі спить невідомий йому неповнолітній, поряд із яким лежить мобільний телефон, прийняв рішення про таємне викрадення вказаного телефона. Впевнившись, що за його діями ніхто не спостерігає, обвинувачений підняв із землі телефон, поклав його у кишеню спортивної кофти, після чого вийшов з території школи, та залишив місце події, розпорядившись, в подальшому, викраденим майном на власний розсуд.

Вироком Летичівського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, та засуджено до покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі із встановленням випробувального терміну.

Викрадений телефон, вилучений під час досудового розслідування, після набрання вироком законної сили буде повернуто його законному володільцю  - неповнолітньому жителю громади.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Прокурор Летичівської

окружної прокуратури                                                                   Олена СУХОРУК