ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 22.10.2023 10:12

Фото без опису22 жовтня, на християнське свято Казанської ікони Божої Матері, відзначають храмове свято, День села, жителі села Головчинці - мальовничого куточка нашої громади.

Надзвичайно колоритний, багатогранний, різноплановий населений пункт. Розкинувшись на обох берегах Південного Бугу, на території загальнодержавного заповідника Башта, оточений лісовими масивами, має безліч місць для активного, культурного, духовного відпочинку та відновлення як місцевих жителів, так і великої кількості відпочиваючих і гостей з різних куточків Хмельниччини, і не тільки.

Шановні жителі села Головчинці!

🔸Щиро вітаю вас з храмовим святом! В першу чергу бажаю Перемоги і Миру нашій неньці Україні, швидкого повернення додому, до своїх родин, наших захисників і захисниць, живими та здоровими. Здоров'я міцного вам та вашим родинам, тепла та затишку в оселях. Нехай серця ваші наповнюються гордістю за своє рідне село, за свою Батьківщину, а у Ваших сім’ях панує мир і спокій.Нехай Казанська Богородиця завжди захищає кожну родину та всю Україну!🇺🇦

З повагою, селищний голова

Олександр Ткач