28 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2023 10:03

Фото без описуДень вигнання нацистських окупантів з України викарбовано в історії нашої країни життями мільйонів українців, які загинули за вільне та незалежне майбутнє.

Ніколи вони не знали, що прийде час, коли їхні нащадки змушені будуть йти до сховища, щоб вберегтися від російських ракет.

🔹Герої не вмирають!

Вони продовжуються у своїх нащадках, які сьогодні, через 79 років після визволення нашої Батьківщини від нацистів, відстоюють право українців на існування в битві з російськими окупантами, які 24 лютого почали широкомасштабну війну на знищення нашої країни.

Фото без опису  Фото без опису

✅З нагоди 79-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників,напередодні, провели церемонію покладання квітів до пам’ятника та обеліску полеглим воїнам під час Другої світової війни.

🔸«В цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто захищав нашу країну, тих хто боронив його та звільняв від нацистської навали. Ми пам’ятаємо тих, хто у 1944 році визволяв нашу країну ціною власного життя, тих, хто зупинив фашизм. На жаль, сьогодні ми бачимо нові прояви фашизму - так званого рашизму,але я впевнена, ми перемогли тоді, переможемо й зараз», - зазначає секретар Меджибізької селищної ради Валентина БАЦЕВИЧ.

⚫️Пам’ять захисників України часів Другої світової війни вшанували скорботною хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу!

Вклонімося їм низько і пам’ятаймо!

🇺🇦Україна – єдина і неподільна, сильна і незламна.

Слава Героям!

Слава захисникам України, які боронили і боронять наше право на майбуття!