5 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 05.11.2023 10:45

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери

Меджибізької територіальної громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята! Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої територіальної громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними.

✅Окремо хочеться відзначити працівників Меджибізького центру надання соціальних послуг, Сектору з питань соціального захисту населення, Служби у справах дітей Меджибізької селищної ради, КСМЗ «Меджибізький дитячий будинок-інтернат» .

🔸Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра!

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

З повагою, селищний голова

Олександр ТКАЧ!

✅Напередодні професійного свята, представники гуманної справи отримали вітання від селищного голови Олександра Ткача,Грамотами Меджибізької селищної ради відзначено:Фото без опису

🔸Аллу Альтгайм - головно бухгалтера Меджибізького центру надання соціальних послуг;

Фото без опису Фото без опису

🔹Інну Федчик, Зою Панасюк, Галину Юхнич - соціальних робітників центру.

Фото без опису Фото без опису

Також до вітання долучилися старости старостинських округів та завідувачка сектору з питань соціального захисту населення, Яніна Мостицька.

📌Щиро бажаємо, щоб найвищою нагородою була людська шана і подяка!