ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 19.11.2023 08:00

Фото без описуШановні аграрії, працівники сільського господарства! Вітаємо вас із професійним святом!

Аграрна галузь – основа економіки кожної держави, запорука її добробуту.

День працівників сільського господарства – це свято людей, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. У цей день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарів землі не дарма називають годувальниками, адже з хлібного зерна починається потужність та сила кожної громади і усієї країни.

Робота в полі чи на фермі є нелегкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до своєї праці. Господарювати на землі – це не робота, не професія. Це покликання. Лише людина, закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі.

Під час війни ваша праця стає ще більш значущою та помітною. Низький уклін кожному з вас. Із такими людьми як ви перемога обов’язково буде за нами. Ворог ніколи не зможе нас зламати.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь нашій громаді та всій Україні. Бажаємо вам успіхів у праці, міцного здоров’я, людського щастя та нашої спільної перемоги. Нехай щедро родять ниви, а над ними буде мирне небо!

З повагою, селищний голова

Олександр ТКАЧ