ТРУДОВИЙ АРХІВ В МЕДЖИБІЗЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 15.11.2023 13:17

Фото без описуПіклуємося про історію громади:

при виконавчому комітеті Меджибізької селищної ради створено відділ «Трудовий архів Меджибізької селищної ради».

📚Кожен трудовий рік для людини - це надзвичайна цінність, адже від нього залежить її вихід на пенсію. Бувають випадки, коли люди знають, що пропрацювали певну кількість часу і де, але от офіційного підтвердження цього стажу немає, а підприємство чи установа давно ліквідована. Саме тоді можна звертатися в відділ"Трудовий архів", де будуть знайдені відповідні документи про прийняття на роботу чи іншу необхідну інформацію. Також є чимало інших випадків, коли жителям громади потрібно зібрати або підтвердити свою трудову діяльність.

✅Саме Трудовий архів забезпечує збір і збереження документів з особового складу підприємств, установ і організації, що працювали на теперішній території нашої громади і ліквідувалися без правонаступників.

🔹Щоб максимально зберегти цінні папери, було вирішено відкрити відділ «трудовий архів», створивши належні умови зберігання, які відповідають нормативним вимогам.

🔸Зараз триває робота приймання-передачі та впорядкування документації.

Тож, установа відтепер працює за адресою:

📪с.Требухівці вул.Довжанська 21а, (2-та поверх).

📞тел. 067 171 20 84

Дбаємо і оберігаємо історію нашої громади!